+370 671 20682
 

Koks tinkavimas geresnis?

 

Gipsinis tinkas

 

Naudojamas tinkuojant sienas bei lubas įvairių gyvenamųjų, biurų ir buitinių patalpų viduje. Tai geriausias sprendimas atliekant tinkavimo darbus sausose šildomose patalpose su dideliais sienų nelygumais. Yra pašalinama įtrūkimų bei atsisluoksniavimo atsiradimo galimybė, kas leidžia tinkuoti pakankamai storu sluoksniu (iki 10 cm). Profesionalūs tinkuotojai-apdailininkai žino, kad toks tinkavimo būdas puikiai tinka, siekiant išgauti idealiai lygų paviršių, kurio tam tikrais atvejais netgi nereikės glaistyti. Taip yra dėl to, kad minėta medžiaga yra pakankamai plastiška, turi lipnumo savybių, taip pat jai būdingi neblogi garso bei šilumos izoliacijos rodikliai.

 

Mišiniai, pagaminti gipso pagrindu – yra „kvėpuojantys“, netrukdo patalpos vėdinimui, kas yra labai svarbu atliekant darbus gyvenamosiose patalpose.

 

Tačiau, būtina pabrėžti ir pagrindinį šios medžiagos trūkumą – tai žemas atsparumas drėgmei, kas riboja gipso tinkavimo naudojimą drėgnose patalpose. Pabrėžtina, kad ši medžiaga skirta tik šildomų sausų patalpų vidinei apdailai.

 

Daugiau informacijos apie šio metodo tinkavimą – Tinkavimas gipsiniu tinku

 

Kalkinis cementinis tinkavimas

 

Kalkių dėka šie mišiniai yra plastiški, o cementas užtikrina puikų atsparumą drėgmei bei šalčiui. Šie tinkavimo mišiniai naudojami sienų išorinei apdailai, vidinei negyvenamų patalpų paviršių apdailai, medinių pertvarų apdailai. Naudojant šiuos mišinius reikia turėti omeny, kad, siekiant pasiekti geriausią rezultatą, gali prireikti paviršių padengti keliais sluoksniais.

 

Daugiau informacijos apie šio metodo tinkavimą

 

Tinkavimas kalkiniu tinku rankiniu būdu

 

Tinkavimas kalkiniu cementiniu tinku mechaniniu būdu

 

 

Susisiekite su mumis ir patikėkite mums savo statybos darbus!

 

Visada nemokamai konsultuojame visais sienų ir lubų tinkavimo klausimais.
Skambinkite dabar +370 671 20682

ir mielai atsakysime į visus klausimus

 

betonavimo-paslaugos

Susisiekite su mumis